رنگ ها

امروز یکی از دوستان لینکی برایم فرستاده بود که قسمتی از کارتون های دوران کودکی مان را نشان می داد. راستش از دیدن رنگ در تصاویر تعجب کردم. نمی دانم گذشت زمان رنگ خاطرات را از ذهنم پاک کرده یا کودکی من در زمان تلویزیون های سیاه و سفید گذشته است.

پ.ن. شما هم دوست داشتید، ببینید.

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سانتا

کارتونهای عروسکی اکثرن برای من بی رنگ به ذهن مانده اند اما مابقی رنگی تر از اینهایی که دیدم جالب بود ممنون

آلما

دوست داشتیم و دیدیم من عاشق آنت بودم... اسم کارتونش چی بود؟ بچه های آلپ؟ یک همچین چیزی

رضیه

بیشترشونو بزرگ بودم که دیدم. بقول رضا یزدانی کاش کسی زندگیمونو شبیه کارتون می نوشت... اعتراف: دیشب ته فیلم کینگ کونگ رو سانسور کردم تا ماندانا فکر کند کینگ کونگ و دختره همون بالای آسمون خراش نفره ای با بک گراند نارنجی طلوع خورشید خوشبخت و جاودان شدند. (می کشندش نه؟)

afshan

من هنوز موفق نشده ام عكسها را ببينم.كارتون راهم بعدا ميبينم. فعلا اَمدم بگويم از راهنمايي ات ممنونم و جمله را اصلاح كردم.

علی حیدری

و من وقتی نگاهشان می کردم همه آهنگ هاشان را گذاشته بودم و غرق شده بودم توی شان. چقدر دوست داشتنی بودند و چقدر لذت می بردیم وقتی نگاهشان می کردیم. و چقدر کامنت رضیه عالی است وقتی می گوید کینگ کنگ را سانسور کرده و چقدر حس عجیبی دارد وقتی می پرسد:(می کشندش نه؟)

آذر

هربار اومدم بگم دست شما درد نکنه آقا، یه اتفاقی افتاد نشد! حالا می گم: دست شما درد نکنه آقا! ( آخیش این بار به خیر گذشت) [چشمک]

افرا و پاییز

همه یاونها سالها سیاه و سفید یادمه اما سیاه و سفیدی در هم و برهم...یعنی خاکستری! یک خاکستری دلگیر.

سارا

نه به نظرم اون موقع ها هنوز تلویزیون رنگی نبود