زنگ ها برای که به صدا در می آیند؟

گاهی وقت ها تلفن دقیقا همان وقتی که نباید زنگ بزند، زنگ می زند. وقتی وسط کاری هستی، دستت بند است یا اصلا حوصله حرف زدن نداری. یاد آن آهنگ "سوزانا سوزانا" آرت کمپانی  می افتم که درست وسط معاشقه تلفن زنگ می زند و از قضا طرف شماره را اشتباهی گرفته و عذرخواهی می کند که ببخشید وقتتان را هدر دادم.

گاهی وقت ها نیاز داری که تلفن زنگ بزند. نه برای اینکه تنهایی یا حوصله ات سر رفته یا نمی دانم دلت برای کسی تنگ شده. فقط برای اینکه بیرون بیایی از آنچه در وسطش بوده ای. گفتگویی، فکری یا هر چیزی. آن وقت است که لا مذهب همان گوشه ساکت می نشیند و زل می زند به عذاب کشیدن تو. توی فیلم ها این اتفاق به موقع می افتد و مثلا تام کروز را بیرون می آورد از شوک اعتراف زنش در فیلم "چشم های کاملا بسته". چرا در واقعیت کسی زمان زنگ زدن تلفن ها را کنترل نمی کند پس؟

پ.ن. این هم یکی از دلایل دیگری که من تلفن همراه ندارم. نه اینکه نداشته باشم، همراه ندارم. این آهنگ را که گفتم به یک بار شنیدن می ارزد.

/ 7 نظر / 4 بازدید
حامد

خیلی از دست هم زجر کشیده ایم اما دوری هم دیگر را هم نمی توانیم تحمل کنیم.تلفن را می گویم.

نیلوفر

آره گاهی وقتها نیاز داری که تلفن زنگ بزند ؛ بپراندت يك هو از جا ، از خواب بيدارت كند هم . يكي بايد هر چه زودتر به اين فكر بيوفتد . كنترل ِ زمان ِ زنگ تلفن ها را ميگويم

نیلوفر

آخر هم كار دستم ميدهند (انباشته كردن ِ حرفها ، كلمه ها ) يك روز كه ظرفيت تمام شود .... ميداني كه .

agha in che karie;vasate afkaret dari vase khodet sinamie miri yeho...kasi too in khoone peida nemishe ino javab bede??!!8881

رضیه

بیشتر وقتها تلفنهام خاموش است! در واقع تلفن را برای تلفن کردن میخوام. این سوزانا سوزانا رو چرا نشنیده ام؟ آیز واید شات هم فکر کنم تنها فیلم خوب کوبریکه.

علی حیدری

حالا من می خواهم بگویم شنیدن "سوزانا سوزانا" هم باید زمان مناسبی داشته باشد. چون آن موقع است که معنی آهنگ را با تمام گوشت و رگ و پی ات حس می کنی.

آرزو عصاره

من هم می خواستم دقیقا همینو بگم که علی گفت معنی اش فوق العاده است.