گنگ خواب دیده

می خواهم یک تابلو بکشم که در آن زنی جلوی آینه ایستاده و تصویرش در آینه دیده می شود. قسمتی از آن آینه درون تابلو هم در واقع یک آینه واقعی باشد که تصویر بیننده تابلو هم در آن بیفتد. 

حیف که نقاش نیستم!

/ 3 نظر / 15 بازدید
fars-download

از بازديد وبلاگ يا وبسايتت ناراضي هستي؟ ديگه نگران نباش با عضويت در وبسايت فارس دانلود و کسب بيشترين امتياز ميتوانيد شمارشگر وبلاگ يا وبسايت خودرا منفجرکنيد به فعالترين کاربران هرهفته 100000تا 200000بازديد واقعي رايگان اهدا ميگردد پس فرصت را از دست ندهيد زيرا شما يکي از برندگان خواهيد بود جهت ورود به سايت و عضويت و دريافت بازديدکننده ي رايگان از لينک زير استفاده کنيد www.Fars-Download.Com

گلنار

بار اولی که گنگ خواب دیده رو خوندم این بیت در ذهنم اومد: آینه ام ,آینه ام مرد مقالات نه ام / دیده شود حال من ار چشم شود گوش شما. بار دگر: مرا یارای آن نیست که بی طرف بمانم نه دربرابر زنی که شیفته ام می کند نه در برابر شعری که حیرت زده ام می کند نه در برابر عطری که به لرزه ام می افکند بی طرفی هرگز وجود ندارد بین پرنده و دانه ی گندم. این بار: زنی نه رویارو با آینه کنار پنجره ای رو به طراوت شمعدانی ها *** گفتند که:عالم بر خیال قائم است و بابت همین, نقاشی خیال شما در ذهن من تا بدین جا و جاهای دگر رفت ,امیدوارم تصویر بیننده رو مخدوش نکرده باشم . مرسی.

بهار

چرا زن؟