Limited time
۱) خیلی جرات می خواهد که در کشوری که به داشتن نظم و برنامه ریزی در دنیا معروف است سمیناری بدهی در مورد مدیریت پروژه و زمان. به دو دلیل این کار کردم؛ یکی این که این چیز ها را همین جا یاد گرفته ام و دیگر اینکه جراتی را که گفتم لازم دارد در خودم دیدم. نتیجه هم بسیار خوب بود هم استادم راضی بود و هم سایر شنوندگان. شاید خودپسندی به نظر برسد اگر بگویم آن چیزی که همین جا به من یاد داده بودند من بهترش را به خودشان یاد دادم (آنهایی که من را می شناسند می دانند که از خود راضی بودن صفت بارز من است  پس می توانم بگویم! ولی آنها که سمینار دیدن من را هم دیده اند می دانند که گزاف نمی گویم.)
۲) تا حالا از خودتان پرسیده اید که اگر دکترم به من می گفت که فقط چند ماه دیگر زنده ای چکار می کردم؟ در مورد خودم مطئنم که آخرین چیزی که به ذهنم می رسید این بود که سمیناری در مورد مدیریت زمان بدهم. ولی یک نفر این کار را کرده! امروز فیلمش را دیدم. هفتاد و شش دقیقه است در دانشگاه ویرجینیا. همان چیزهایی را می گوید که من هم در سمینارم گفته بودم (دقیقا!) ولی حرف زدن او کجا حرف زدن من کجا. دلیل ساده ای دارد او می داند وقت چه ارزشی دارد و من نمی دانم. این چیزی نیست که بتوانم یاد بگیرم.
پ. ن. ۱ کسی به لینکی که در پست قبلی داده بودم سر زد؟ مکمل پست بود. آی مرگ مولفی ها به دادم برسید!
پ.ن. ۲ در گوگل عبارت Arabian gulf را جستجو کنید سپس رو اولین نتیجه کلیک کنید و با دقت بخوانید.

/ 10 نظر / 5 بازدید
آلما

ببخشید احمد جان خودشیفتگی صفت بارز آقایونه[نیشخند] راستی ما یک دوستی داریم به اسم آقای احمد فاضلی ... بمیرم براش اینقدر مظلومه که نگو... در عوض یک زن داره آخ آخ خدا نصیب گرگ بیابون نکنه... دلم اینقدر براش میسوزه (جمله خبری بود به خدا ....)

رضیه

Ordnung und Sauberkeit و مدیریت زمان.Time is gold موافقم و وقتی تو اداره جاتشون حیرون می مونم کلی با نظمشون حال می کنم (اکتبر امسال هم اگه حال کنم حله!). واسه Vortrag موفقت تبریک میگم. این روزا خواب آلود و خسته و گهی ام. دلم یک ماساژ حسابی می خواد. عوض همه چی هی راه میرم و شکلات می خورم. نه خونه داری نه آشبزی نه نوشتن درست حسابی. فقط کار که گریزی نیست. چرا آخر شب همسایه های احمد محمودو می خونم. دیشبم سینما فرش ایرانیو دیدم. روی هم رفته از خودم راضی نیستم این روزا. ولی تو این ترافیک و آلودگی و فضای آخر سال میدونم کار بیشتری نمیشه کرد. با محمد قائد موافقم. ماه گندی است. از استفراغ تنفر سر در نیاوردم. از استفراغ هدایت هم همین طور. کلا استفراق چیز خوبیه. از دست چیزی که بهت نمیسازه راحتت می کنه. نیمه متنفرو هم نمی تونم تصور کنم. فقط می دونم تنفر هم مثل عشق معنی وابستگی میده. اینجا بیشتر درگیر ابهامم تا نقدهای مرگ مولفی. از پیشنهادت اسه صفحه ممنون. سعی می کنم.

علی حیدری

تبریک برای جرات، هر چند که نمی دانم اصلا معنی می دهد یا نه؟ تبریک به یک نفر برای جرات داشتن. شاید روزی بابت این تبریکی که کسی بهت گفته حسابی از خجالتش دربیای چون این تبریک و آن جرات پشت سرش حسابی دردسر ساز شده. درباره آن هفتاد وشش دقیقه هم که اینترنت نفتی شرمنده مان می کند. می ماند یک کامنت که بدهکار بودم که همچنان دوست دارم بدهکار بمان. نمی دانم کل این کامنت معنی داشت یا نه ولی خودم دوستش دارم.

آقا ليلا

زندگی همیشه جرات می خواهد.... جرات زندگی کردن را!!

محسن

کلی گشتم تا لینکی که گفتی رو پیدا کردم! قبلا هم شنیده بودمش. نمی دانم چرا دلیلی برایش پیدا نمی کنم. گرچه مطمئنم اگر خودم هم جای او بودم همین کار را می کردم.

حامد

اگه منظورت کامنت پروانه بود من گرفتم!زمان هم داستان پیچیده ای دارد.تحقیق خودت به کجا می رسد؟

زانیار

این دو تا متالیکایی که کفتیو منم دوس دارم...یه زمانی شعرشون حفظم بود (الانم خیلیاش هست) به هر حال ممنون...

بهنام

چقدر خوبه که درصد کامنت های درست درمون تو وبلاگت بالاست. حالمون بد شد به خدا از بس تو وبلاگای دیگه (حتی شاید مال خودم) کامنت های بیا بهم سر بزن و منتظرتم و وبلاگ قشنگی دارین به کلبه ی ما هم سربزن و از این اراجیف دیدیم... دوستان کامنت گذار keep going !