یک سال گذشت
آگهی ترحیم نیست. فقط خواستم بشمارم که چند وقت است اینجا هستم. فکر می کردم امروز یادداشت مفصلی در مورد آمدنم بنویسم ولی پشیمان شدم. شاید سال دیگر بنویسم. در این یک سال تغییر کرده ام؟ البته که تغییر کرده ام حتی اگر همان جا بودم هم تغییر می کردم ولی به طور کلی روند تغییرات سریع تر و کلی تری داشته ام. آرام تر شده ام و کاری تر. بشاش تر و جدی تر. محکم تر و انعطاف پذیرتر. البته همه اش هم صفات خوبی نیست ولی طبق اصول تکامل برای بقا لازم است. دوستانم کم و زیاد شده اند، می دانید که چه می گویم.  

دیشب برای اینکه یادم نرود از کجا آمده ام کمی اخبار سیاسی خواندم و شنیدم. امروز هم از مسیر پر ترافیک آمدم تا پنج دقیقه در ترافیک بمانم. سر ناهار سعی کردم اسم آشپزهای مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران را به خاطر بیاورم که هنوز موفق نشده ام. هر چند که آنها همیشه یادشان بود من چه غذایی را دوست دارم و از کدام غذا باید برای من بیشتر بریزند.

در جواب این سوالتان که آیا دلم تنگ شده، لبخندی می زنم و می گویم برای چه می پرسید؟   

/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمیرا

شما اون جا چه کار می کنید؟

نیلوفر

آره دقیقا آرامش ِ قبل از طوفان ويرجينيا وولف هم ...هوووم .آره يه جورهايي حس ِ زيادي روشنفكري به آدم دست ميده (اما يه چند ساعتي فقط )

مسعود

امیدوارم که دلت تنگ شده باشه چون ما دلمون تنگ شده برات برات آرزوی موفقیت می کنم

سارا

بستگی داره دلت برای چی تنگ شده باشه من که همیشه دلم برای یه چیزی تنگ شده یه روز واسه خل بازی هام یه روز واسه جدی شدن ..... هی .... یه روز واسه .....هی

رضیه

اینجا هم که برگردی دلت واسه اونجا و پنیر و وورست و سالامی تنگ میشه. هرجا باشی دلت واسه یه چیزی که یه جای دیگه است تنگ میشه. مگر این که کلا دل نبندی. حالا.

مجید

سلام احمد یک ساله ‌تولدت مبارک چند روزه دارم با خودم فکر می کنم پارسال همین موقع ها بود که برای احمد گود بای پارتی گرفتیم. ان شاالله 120 سالگیت من هم اسم آشپز ها رو فراموش کردم زیاد مهم نیست بپا خودت و گم نکنی

پروانه

اینجوری نمی پرسیم که. می پرسیم دلت برای چی بیشتر تنگ شده؟