معرفی

بهنام باز هم ایده جدید دیگری پیاده کرده است. البته مدتی است. شاید بعضی هایتان تا حالا دیده باشید. تا اینجا که حداقل از نظر فنی سیر تکاملی داشته اند. همکاران خوبی هم دارد. مثلا صدای پروانه که کاملا رادیویی است. به هر حال اینکه آدم کسی را داشته باشد که برایش داستان بخواند نعمتی است. شما هم می توانید همکاری کنید، شعر، داستان یا خاطره بخوانید و برایشان بفرستید.

نسخه اول فتوبلاگ خودم را هم راه انداخته ام. فعلا در جای بیگانه ای است. می گویند از ایران هم قابل دسترسی است. به نظر می رسد که هنوز برای نظر گذاشتن مشکل دارد. اگر آنجا نتوانستید پیام بگذارید همین جا هم قبول است. ممکن است در آینده به یک جای جدید نقل مکان کنم. فلیکر و پیکاسا را هم امتحان کردم. راستش هنوز جای دلخواهم را پیدا نکرده ام. 

/ 18 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیلوفر

تلخ ترین روزها هم خلاصه تموم میشن ، بعد فقط از خودشون چیزی به جا میذارن در حد خاطره ، از نوعيش كه وقتي يادت ميافته از خودت ميپرسي : واقعا اين لحظه ها بر من گذشت ؟ و اين من بودم كه گذروندمشون ؟ هووووم

زانیار

بدون اغراق یکی از بیشترین جاهایی که تو این مدت ننوشتنم سر زدم اینجا بوده. از راحت نوشتنت خوشم اومده... چاکرات...

hamed

سرعت پایین اینترنت و جدیدن قطع برق...

علی حیدری

فکر ما را بکن که چقدر حسودیمان می شود وقتی بقیه می توانند عکسهایت را ببینند و سرعت خیره کننده اینترنتمان اجازه نمی دهد که چشممان به جمالشان منور شود.

مسعود

baaaaaaaaa mobarakaaaa bashe baba ghashange in sakhtemun,vali man ba raziye movafegham, akse khodet ghashangtare [چشمک] berim bebinim tu khodesham mishe comment dad ya na....

مسعود

agha rasti chera esme torki vase khodet gozashti???? RahEm? mishe hamun rahime khodemun, montaha torkish

نیلوفر

موافقم کلا با دیالوگه . اما چیزی که هست اینه بعضی ها جدا به این نوع قرص و شربت نیاز دارن اونم فوری . میگی نه ؟ یه نگاه به دوروبرت بنداز .

سارا

انقدر بدم مي آد ميام مي بينم پست جديد نذاشتي [ناراحت]

مسعود

manam hamintor, eeee