بی نام ها و نشانه ها ۴

بالای پل ایستاده بودم. زیر پل خطوط راه آهن از یک طرف تا پشت پیچ و از طرف دیگر تا پشت درخت ها دیده می شد. صدای قطار از پشت درخت ها به گوش می رسید. بعد سر و کله اش پیدا شد. تند و پر سر و صدا از زیر پل گذشت و در عرض چند ثانیه پشت پیچ ناپدید شد و من هنوز بالای پل ایستاده بودم و به لوکوموتیوران فکر می کردم که داشت به سمت چپ نگاه می کرد و شاید حتی من را ندید و به همه آن هایی که چند وقتی از زندگی ام را با آنها شریک بوده ام و بعد پشت پیچ های زندگی فراموش شدند.   

/ 9 نظر / 4 بازدید
آذر

معتقدم رفتنی ها باید بروند تا جا برای آدمهای جدید باز بشه! چرا اینقدر غصه ناک ؟ [ناراحت]

علی حیدری

نظر آذر جالب است به شرطی که رفتنی ها را خودمان انتخاب کرده باشیم. سلام چند وقتی هست که خیلی خیلی کم می آیم به فضای مجازی. بیشتر هم می روم سراغ گوگل ریدر. همه چیز هم به روال سابق است و تغییری نیست. تو خوبی؟ خوب باشی و سروحال.

golsa

behtare ejaze bedim y seri az adama be moghash az zendegio hafezeye ma biroon beram. ya hadeaghal be andazeye kafi kamrang beshan. nemishe tamame adama ro too hafeze ja dad. kafie ta vaghti too zendegie adam hozoor daram az hozooreshoon behtarin estefade ro konim.

afshan

1- زیبا نوشته ای.فراموش کردن ، فراموش شدن ، و تنهايي. به اين چيزها زياد فكر ميكنم. 2- دوچرخه سواري خوش بگذرد. عكسها فوق العاده اند.

مینا

منم با آذر موافقم ولی سخته که فراموش کنی[گل]

آناهیتا

در پیچ پیچ زندگی " با نام و نشانه ها " هم گم می شوند , چه برسد به " بی نام و نشانه ها ".

امیر

در پیچ پیچ زندگی گاهی خودمان هم گم می شویم ( خودمان خودمان را گم می کنیم ) چه رسد به با نام و نشانه ها یا بی نام و نشانه ها.