برای مسعود

نشستی و فکر کردی که آیا دلیلی دارد انسان آزادی خودش را فدا کند؟ معامله سختی بود. باید چیزهایی را که در دست داشتی می دادی  برای رسیدن به جایی که تجربه نکرده بودی. باید چیز بزرگی آن طرف معامله می بود تا به این کارت وادارد. بالاخره چیزهایی پیدا کردی. بالاخره برای به دست آوردن یک پایگاه عاطفی، برای رسیدن به حس استقلال، برای پاسخ به نیازهای تن و برای گذر از دوران کودکی فکری و رسیدن به حدی از تکامل که فقط از این راه امکان دارد،  زندگی مشترک را انتخاب کردی. مبارکتان باشد.

"و عشق، تنها عشق تو را به خلوت (این) سیب می کند مانوس". بقیه را فراموش کن. آنها مال دوران صحت و امان بود. سعی کردم تلفن بزنم ولی همه تماس هایم بی جواب ماند.

/ 17 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضیه

[هورا][هورا] معامله رو خوب اومدیا. و عشق تنها عشق ترا می برد به جرات یک ستاره شدن! امیدوارم مسعود در این رشته یک سوپراستار بشود!

رضیه

اینم به افتخار زبان شناسا[هورا][هورا][هورا]

رضیه

اینم واسه مبارکی عروسی[گل][گل][گل]

پروانه

مدل تبریک گفتنت مشکوک می زنه. روت می شد رسما می گفتی : "آق مسعود کار دست خودت دادی داداش! بپا سیب نپره تو حلقت!" ولی من نظر دیگه ای دارم که البته چون روم نمی شه بگم فقط می گم :" مبارک باشه. به پای هم پیر شبن happily ever after "

زانیار

من یه تشکر به تو بدهکارم به خاطر نوشتن خبر خوش قبولی و...و یه معذرت خواهی به خاطر این که اینجا کم می نویسم... امیدوارم بشه همو ببینییم. جدی می گم اینو. از بقیه به هم نزدیک تریم، با شرایط نسبتن مشابه...

حامد

بابا به جان خودم مسافرت رفتن من هم خبر خوبی بود.یک ماه همه راحت بودند حتا خودم.ضمنن به سرعت اینترنت شما حسادت می کنم نافرم!

نيلوفر

اتفاقا همين چند وقت پيش ها ، فكر كنم پارسال بود ، رفتم مشهد اردهال . و به قول ِ u : جایی است "پشت هیچستان" واقعا " آدم آنجا تنهاست" و چه سکوتی دارد و چه رویایی است. آدم آنجا شاعر می شود. کنار دریا نه، در دل کویر. چمداني پيدا نكردم هنوز اما ، كه جا بشود اين پيراهن ِ تنهايي توش . چيني نازك ِ تنهايي ِ آن دوست ِ شاعر هم به گمانم شكسته باشد از پس ِ تمام ِ اين سالها ... شاديم به هر حال ( حتي اگر فردا روز ِ تعطيل ِ ما نباشد مثل ِ شما D: ) ...

نيلوفر

براي پست ِ مخصوص ِ مخصوص براي باران ؟؟؟ كي گذاشتي ؟ من براي اون پست كامنت نداشتم ازت كه !! الان بازم چك كردم . نبود مطمئني گذاشتي ؟؟؟

مسعود

آقا مخلص همگی علی الخصوص زبان شناسا [چشمک]

مسعود

آقا مخلص همگی علی الخصوص زبان شناسا [چشمک]