آدم های مجازی

عکس می گیرد، می گوید "این رو گرفتم بذارم تو فیس بوک". فیلم می گیرد، می گوید "این رو گرفتم برای یوتیوب". انگار این روزها آدم ها برای دل خودشان عکس و فیلم نمی گیرند. خوب من در بعد از ظهر یک روز پاییزی، همان گوشه می ایستم ولذت می برم از صدای چنگ نوازنده ای که گردنش را مثل کبوترها مدام تکان می دهد و فلوت آن دیگری که چین های روی پیشانی اش را نمی تواند صاف کند و می گذارم این دوست مکزیکی یک فیلم بی کیفیت با موبایلش بگیرد و بعد لینک یوتیوبش را برای یادگاری برایم بفرستد. 

پ.ن. اگر کنجکاو شدید بدانید آنجا چه خبر است برایتان بگویم که تولد هفتاد سالگی دانشمند بزرگی است که ثانیه ١۵ با گیلاس توی دستش به طرف دوربین می آید. البته اگر باور کنید که ایشان واقعا ٧٠ سال دارند.

/ 5 نظر / 4 بازدید
علی حیدری

لذت حال را از دست می دهند. به هزار بدبختی بلیط می خرند برای کنسرت یا تئاتر یا... بعد با هزار ترس و لرز و پنهان کاری دوربین همراهشان می برند و فیلم و عکس می گیرند تا بعدا پزش را بدهند یا چندین هزار بار آن را تماشا کنند و به یاد آن لحظه ای بیافتند که از دست داده اند. این هم یکی از حرص زدن های ماست. جمع بستم که بدانم خودم هم جزوشان هستم. خوب باشی و نگاه و ذهن هوشیارت را تا ابد داشته باشی.

آذر

اینجوری که می گی تشویقمون می کنی که ببینیم فیلم رو

اناهیتا

حالا با اجازه ما چندتا عکس بگیریم این وبلاگمونو آپ کنیم , بقیه اش رو میایم همون گوشه می ایستیم [گل]

رضیه

کاش بیشتر از نیم نگاهی به شما داشت مردمک دوربین دوست مکزیکی. ضمنا آن آرامشی که آنجا هست چرا اینجا نیست؟

بهنام

دیدمت! بعد از 3 سال! همون ریش پروفسوری و همون نگاه قدیمی! شاد باشی!