Herr Werner H 
بعد از اینکه کشت سلول های خونی را با تمرین روی خون خودم یاد گرفتم امروز برای گرفتن نمونه برای آزمایش های اصلی به بیمارستان رفتم. بیمار اول حتی قدرت حرف زدن نداشت ولی همکاریش فوق العاده بود. فکر می کنم در مرحله ای از بیماری بود که حتی حرف های مرا متوجه نمی شد. دومی هم دست کمی از اولی نداشت. سومی کمی سرحال تر بود. کمی با هم گپ زدیم. آخر سر پرسید که آزمایش هایت چقدر طول می کشد؟ برنامه زمان بندی ام را برایش گفتم و پرسیدم چرا می خواهی بدانی؟ گفت فقط خواستم بدانم تا وقتی من زنده ام به نتیجه می رسد یا نه. خشکم زد. موقع خون گرفتن از بیمار چهارم هنوز حواسم به قبلی بود. وقتی داشتم از اتاق بیرون می رفتم از پشت سرم صدا زد: دکتر مواظب خون ما باش! این بار حتی نتوانستم بگویم من دکتر نیستم. فقط سری به علامت اطاعت تکان دادم. چه وسواسی داشتم امروز موقع کشت سلول. شاید باید سخت تر کار کنم. شاید روزی پزشکی نتیجه این کار را ببیند و برای کمک به بیمارانش به کار برد. شاید روزی کسی درمانی برای بیماری پارکینسون پیدا کند. ولی برای آقای ورنر ه آن روز خیلی دیر خواهد بود. این را خودش خوب می دانست.

/ 7 نظر / 4 بازدید
آلما

سلام دوست عزیز من که همه دوستان رو دعوت کردم یعنی شما خودتون رو دوست من نمی دونید؟؟؟ دعوتی دوست عزیز... پس بنویس لطفا[گل]

رضیه

راستش با فضای آلمانی و بیمارستانی ای که نوشته بودی پرتاب شدم به فضای زایمان اورژانسیم تو بیمارستان بنیامین فرانکلین برلین و تنهایی من و یک شیرخوره بی دفاع قد یک کف دست تو سپتامبری زرد و سرد و شوهری که روزی یکساعت می آمد و کاش نمی آمد, با غذاهای گیاهی که خوردنشان ادامه خودآزاریم بود... علیرغم سفارش هام به من گوشت نمی دادند می گفتند خوکه و چون تو مسلمونی اینجا غیر قانونیه نمیدیم! الیته خیلی که عصیان می کردم میرفتم از پایین می خریدم! ... امیدوارم آقای ورنر از زندگیش لذت برده باشه.

مسعود

خوشحالم که روزباد شده داستان زندگی...هزار تلخ و شیرین توش هست...هزار مرگ و هزار امید...

بهنام

جالب بود.. اما در کل.. آخیش... بالاخره شد ماهم اظهار وجود کنیم اینجا.. راستی لایو رو نبستم اما تو خودت شاهد باش ببین چند نفر توش مینویسن چند نفر توش درست مینویسن!

حامد

من دعوت ات می کنم.آقای ورنر هم دعوته.سر بزن!

حامد

نه امشب.چون امشب پرشین بلاگ مریض است خیلی هم اورژانسی.

مست راستین

خیلی جالب بود. من فکرمکی کرم پارکینسون انقدر کشنده باشه!